Festyn w Zespole Szkół nr 2 w Nidzicy

23 czerwca na boisku przy Zespole Szkół nr 2 odbył się Festyn Rodzinny. Zawody sportowe, mecz piłkarski mamy kontra ojcowie, a na zakończenie grill i zabawy- takie atrakcje zorganizowano dla wszystkich, którzy wczoraj przybyli z maluchami do nidzickiej „dwójki”. 

Festyn zaczął się o 9 na boisku przy szkole. Licznie zgromadzeni goście mogli liczyć na wesołe i aktywne spędzenie czasu z pociechami.

Mimo upału doskwierającego już od rana, rodzice chętnie włączyli się do zabawy i razem z przedszkolakami grali w piłkę, tańczyli „kaczuchy” i ścigali się na specjalnych nartach. A na koniec zagrali mecz, w którym drużyna ojców bezapelacyjnie zwyciężyła z drużyną mam. A trzeba przyznać, że obie drużyny na boisku nie odpuszczały i z uporem walczyły o kolejne bramki. Do walki zagrzewały okrzyki maluchów, które głośno kibicowały rodzicom.

Po meczu wszystkie dzieci wraz z rodzicami mogły odpocząć w miłej atmosferze przy kiełbasce i napojach. A gdy już nabrały sił po posiłku – zabawy z kolorową chustą już czekały. Klanza jak zawsze przyciągnęła przedszkolaki, które do zabawy zaprosiły też swoich opiekunów.

W spotkaniu i zabawach wzięły udział dzieci i ich opiekunowie z wszystkich grup Oddziału Przedszkolnego działającego przy Zespole Szkół nr 2 w Nidzicy. Festyn zorganizowany został przez dyrekcję i kadrę pedagogiczną przedszkola, mianowicie przez panie Dorotę Kosińską, która również podjęła się prowadzenia imprezy, Joannę Pomichowską, Annę Wołojewicz i Beatę Ziomek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

« 1 z 4 »