Targi „Festiwal Smaków” w Expo Mazury

W dniach 13-14 maja w hali Expo Mazury w Ostródzie odbywają się Targi „Festiwal smaków”. Jest do impreza kierowana do przedstawicieli branży HoReCa, czyli osób związanych z hotelarstwem, restauratorów i pracowników gastronomii. Dzięki tym targom można zapoznać się z nowinkami w branży, nawiązać nowe kontakty i poszerzyć swoją wiedzę o produktach dostępnych na rynku.

Ale to nie tylko okazja do pozyskania kontrahentów i prezentacja produktów i usług z branży hotelarsko-gastronomicznej. Przewidziany bowiem został bogaty program wydarzeń towarzyszących, takich jak konkursy kulinarne zarówno dla zawodowców jak i amatorów, liczne pokazy i warsztaty, a ponadto spotkanie integracyjne wystawców i osób odwiedzających.

Hala targowa podzielona jest na 14 stref, m.in: strefa HoReCa, strefa Zielona, strefa Regionów, ponadto są też wydzielone strefy dla alkoholu i mediów. Wystawcami mogą być wszyscy przedsiębiorcy i producenci związani z branżą, którzy odpowiednio wcześnie zgłoszą chęć udziału i dokonają rezerwacji miejsca oraz opłaty wpisowej. W tym roku w targach uczestniczy około 130 wystawców, są to zarówno duże firmy, jak i lokalni przedsiębiorcy, np pszczelarze.

Samo centrum targowo- konferencyjne Expo Mazury imponuje wielkością i rozmachem. To 50 000 m2 całkowitej powierzchni obiektu, w tym 40 798 m2 powierzchni wystawienniczej. Jest to drugi, co do wielkości obiekt tego typu w Polsce. Odbywają się w nim targi branżowe, ale też festiwale muzyczne, kongresy i kiermasze.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

« 1 z 2 »