Wiosenne porządki tylko z Karcherem i Clinexem!

Przyszła nareszcie wiosna- najbardziej wyczekiwana pora roku.  Przyroda budzi się do życia, a my zabieramy za wiosenne porządki- mycie okien, zmianę garderoby, pranie grubych kurtek. I w całym tym zamieszaniu warto też znaleźć chwilę na gruntowne posprzątanie swojego auta.

Dzięki urządzeniom marki Karcher i chemii Clinex jest to szybkie i przyjemne, a co najważniejsze- dokładne. Pranie ekstrakcyjne polega na dogłębnym czyszczeniu natryskowo- ssącym. Dzięki temu pranie jest bardzo skuteczne nawet przy mocno zabrudzonych powierzchniach – takich jak dywany, tapicerki i wykładziny. Nie pozostawia też osadu po środkach chemicznych, nie jest też potrzebne odkurzanie na sucho po wyczyszczeniu.  Dzięki temu zaoszczędzimy mnóstwo czasu, który można spędzić w dużo przyjemniejszy sposób, chociażby zabrać rodzinę na wiosenny spacer!

Zapraszamy do sklepu Clines na ul. Kilińskiego 8 w Nidzicy, by poznać ofertę chemii profesjonalnej Clinex, która ułatwi i uprzyjemni żmudne sprzątanie, by Wasz dom i samochód lśniły w blasku wiosennego słońca!

Potrzebne informacje uzyskacie też Państwo pod numerem telefonu 515037471